„Ius est ars boni et aequi” 
Prawo jest sztuką tego, co dobre i słuszne (Publius Juventius Celsus, II w. p.n.e.)

Kancelaria Radcy Prawnego PARAGRAF- Kamila Pazur

Jestem radcą prawnym specjalizującym się w sprawach z zakresu szeroko pojętego prawa rodzinnego, prawa cywilnego, prawa ubezpieczeń społecznych, gospodarczego, spółdzielczego oraz prawa pracy. Ponad 10-letnią praktykę zawodową zdobyłam zarówno jako członek wieloosobowego zespołu prawników oraz radców prawnych spółek prawa handlowego – tj. „DALMOR” S.A. z siedzibą w Gdyni, jak i Kancelarii Prawnych, w tym Kancelarii Adwokackiej – Mec. Włodzimierza Pazur w Braniewie oraz Kancelarii Radcy Prawnego Marii Styp-Rekowskiej w Gdańsku, gdzie wykonywałam zadania Głównego Aplikanta Radcowskiego. Ukończyłam Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego i następnie już jako młody prawnik uzyskałam dyplom na Podyplomowych Studiach w zakresie Podatków w ramach Wyższej Szkoły Bankowej. Tam też brałam udział w wielu dodatkowych szkoleniach, w tym m.in. z zakresu „Europejskiego przepływu pracowników i usług”. Od 2006 r. należę do Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku

Jestem energicznym i skutecznym prawnikiem, wykonującym zawód radcy prawnego z pasją. Chętnie biorę udział w szkoleniach branżowych, dzieląc się swoją wiedzą z innymi prawnikami. W tym też zakresie współpracowałam jako wykładowca z TBF s.c. o/Gdańsk. Wielokrotnie brałam też udział jako mediator w negocjacjach Związków Zawodowych z Pracodawcami (w tym służby zdrowia). 

 Od maja 2010 r. prowadzę samodzielną praktykę zawodową (jako radca prawny) w ramach Kancelarii Radcy Prawnego „PARAGRAF” z siedzibą w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 89, lok.1 . Kancelaria PARAGRAF świadczy stałą obsługę prawną kilku dużych podmiotów gospodarczych zarówno z rejonu Trójmiasta, jak i spoza niego, w tym m.in. z Elbląga, gdzie doradzamy zatrudniającemu ponad 100 pracowników Przedsiębiorstwu Produkcyjno-Handlowo-Usługowemu „PATREX”. Kancelaria świadczy również kompleksowe usługi prawne na rzecz Klientów indywidualnych (osób fizycznych), którym zapewniamy wsparcie przy zapobieganiu i rozwiązywaniu problemów prawnych dotyczących rodziny, zdrowia, majątku i pracy. 

Moim celem zawodowym jest rozwiązywanie problemów prawnych Klientów oraz zapewnienie każdemu z Nich bieżącej i specjalistycznej obsługi prawnej na najwyższym możliwym poziomie. Dążę do tego, by Klienci prowadzonej przeze mnie Kancelarii Radcy Prawnego PARAGRAF mieli pełne poczucie bezpieczeństwa prawnego, bez względu na zmieniający się stan prawny. 

Licząc, że powyższy, krótki opis zachęcił Państwa do skorzystania z usług Kancelarii PARAGRAF w Gdańsku, zapraszam do kontaktu z nami